Tällä kasvattajalistalla olevat kasvattajat kuuluvat Suomen Manxrengas ry:een. 
Näille kasvattajille on syntynyt pentuja vuoden 2009 jälkeen. Tai heillä on arkoituksenaan manx- ja/tai cymric-kissojen kasvatus lähitulevaisuudessa. Mikäli haluat yhteystietosi listalle, ota yhteyttä.

FI*Meamoons

Malla Mattila, Tampere
Puh. 
email: meamoons@gmail.com

FI*

nimi, kaupunki
puh: 050
email: .fi

FI*Finaku's

Aija Lehtilä, Tarvasjoki
Puh. 040 587 4884
email: aija.lehtila@rockwells.net

FI*JoJon

Terttu Meriläinen, Vantaa
puh: 050 511 4529
email: terttu.merilainen@kolumbus.fi

FI*KehRuun

Kati Seima, Tampere
puh: 040 842 4085
email: kati.seima@gmail.com

FI*Maikain

Marika Mattila, Tampere
puh: 045 1300 440
email: maikain@sci.fi

FI*Pikkeen

Orvokki Sianoja, Nokia
puh: 040 594 8585
email: orvokki.sianoja@gmail.com

FIN*Pilkkumin

Aino Vinska & Jenni Hyvärinen, Kuopio
puh: 044 591 3144 
pilkkumin@luukku.com

FI*Soothill's

Sanna Nokimäki, Sievi
email: soothillscattery@gmail.com

FI*Touchant

Tia Lehtonen, Tampere
puh: 040 590 6304
email: tia.lehtonen@gmail.com
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän